8. klasside loovtööde kaitsmine

Vastavalt VJK õppekavale on lõppjärku (kaitsmise faasi) jõudnud õppeaasta jooksul valminud loovtööde koostamine. Vastavalt sellele on moodustatud järgmised kaitsmise komisjonid

  1. Kunstid – komisjoni esimees Kristi Vastisson
  2. Arvutiõpetus, tehnoloogia – komisjoni esimees Laido Valdvee
  3. Tööõpetus, käsitöö – komisjoni esimees Virve Kikas
  4. Loodusained – komisjoni esimees Eero Järvekülg
  5. Kirjandus – komisjoni esimees Kaia Pihlak
  6. Ajalugu –komisjoni esimees Tiina Kungla
  7. Sport – komisjoni esimees Kadri Kuusik
  8. Varia – komisjoni esimees Moonika Pärna.

Kooli veebilehes teadete rubriigis avaldame koosolekute toimumise ajad, ruumid ja kaitsmisele tulevad tööd. Toimunud koosolekute kohta on info koolielu rubriigis.

Kõik kaitsmiskomisjoni koosolekud on avalikud.

  •  8. klasside loodusainete valdkonna loovtööde kaitsmise komisjoni 1. istung toimub teisipäeval 23. aprillil kell 14.00 ruumis 229 (füüsikaklass).

Kaitsmisele tulevad järgmised tööd.

  1. Sten Siro (8a), „Loovuse arendamine füüsika õpikojas 2012/13 õ.a. kursuse alusel“.
  2. Keidi Põder (8c), „ Taimed 8. klassi bioloogiakursuses (lauamäng kordamismaterjalina)“
  3. Angela Nurk (8b), „ Rabataimestik 2012/13 analüüsi alusel”
  4. Kätlin Kallas (8c), „Viljandi ilmamuutuste uurimine 2012 oktoobrist kuni 2013 veebruarini“
  5. Gerty-Brita Rand  (8d), „Toiduainetes sisalduvate e-ainete analüüs kirjanduse alusel“
  6. Karin Orgussaar (8d), „E-ained Viljandi kaupluste lihatoodetes 2013 a. analüüsi alusel“
  •  8. klasside loovtöö kaitsmine kirjanduses toimub 24. aprillil kell 13.00 ruumis 247.

Kaitsmisele tulevad tööd:

  1. Kermo Aasmäe „Sherlock Holmesi elu“
  2. Merili Järvik „Kuidas valmib raamat trükikojas Print Best“
  3. Lisanne Nääb „Teismeliste eneseotsingud ja identiteet“
  4. Brenda Tarn „Teismeliste eneseotsingud ja identiteet“
  5. Kevin  Rikkinen „ Kreeka mütoloogia“  (veebipõhine mäng)
  6. Maris Tetsmann  „Juhan Liivi luule loodusmotiivid“.

Kaheksandate klasside tööõpetuse loovtööde kaitsmine toimub kolmapäeval 24. aprillil algusega kell 14.00 ruumis 145.

Kaitsmise tulevad tööd:

  1. Karl-Eric Alert (8a) lintidel liikuv masin
  2. Kerli Kingsepp (8a) kindad
  3. Meriliis Leius (8a) sall
  4. Dolores Riiner (8a) sall
  5. Kirstin Sillaots (8a) sall
  6. Stefan Airapetjan (8c) hiiu kannel
  7. Margarita Allik (8c) kleit
  8. Ott Martens (8c) kannel
  9. Gerda Kuru (8d) käpikud ja müts
  10. Sander Saar (8a) laevamudel
  11. Steven-Kristjan Tšoba (8a) kõlakast

Ajaloo valdkonna loovtööde kaitsmine toimub neljapäeval,  2. mail algusega kell 14.05 klassis 253.

Kaitsmisele tulevad tööd:

  1. Ester Suur 8a „19. sajandi mood“
  2. Birgitta Mölder 8c „VJK 9. klasside õpilased“
  3. Andres Möldre 8d „Sparta“
  4. Kristo Mürk 8d „Islam“
  5. Madis Pani 8d „Kreeka-Pärsia sõjad“
  6. Tõnis Toom 8d „Vanaisa elulugu“

3. mail pärast 4. tundi kell 11.40 – 12.00 ruumis 253

  1. Gristopher Järs 8a „Laidoner“
  2. Tanel Kauksi 8a „Leiutised 19. sajandil“
Kaheksandate klasside varia loovtööde kaitsmine toimub 3. mail kell 14.00 ruumis 414. 
Kaitsmisele tulevad tööd:
  1. Cathy-Liis Leesment 8a “Linnud looduses”
  2. Gerda Vindi 8a “Ülevaade reisist Saksamaale”
  3. Gerthrud Tarto 8b “Mida kujutab med õe töö”
  4. Laura Viira 8c “Modellindus”

Kaheksandate klasside kunsti loovtööde kaitsmine toimub 3. mail kell 16.00 VJK aulas.

Kaitsmisele tulevad tööd:

  1. Martin Kabanov 8a maalikunst
  2. Marek Napritson 8a pildiseeria
  3. Simona Tõnisson 8a Queen
  4. Eleri Kink 8a kunstitöö
  5. Agne Joalanda Jõgis 8b viikingite toiduanumad
  6. Hanna Kristin Kavak 8b maal
  7. Kerli Kislõi 8b muusikapala, torupill
  8. Kristo Pae 8b kunstitöö
  9. Laura Helinurm 8c meik ja soeng
  10. Johanna Kristiina Jaansoo 8c tekstiilitrükk
  11. Merilin Jürisson 8c tantsukava
  12. Kati-Kristella Kivisild 8c maal
  13. Vanessa Kärmas 8c tants
  14. Annabel Liinsoo 8c laul
  15. Katrin Raigla 8c tants
  16. Kevin Reichenbach 8c räppmuusika
  17. Laureen Reier 8c tants
  18. Norman Reinberg 8c laulu seade ansamblile
  19. Gerda Ustimenko 8c rahvatants
  20. Helina Nurme 8c tants
  21. Mirell Šmidt 8c tants

Arvutiõpetuse loovtööde kaitsmine toimub 10. mail kell 14:00 ruumis 410.

Kaitsmisele tulevad tööd:

  1. Keiti Leppik 8a Film
  2. Holger Lääne 8a Inimesed mängima
  3. Martin Paul 8a Mängu ülesehitus ja 3D kunst
  4. Jan-Erik Sarv 8a Arvutimäng
  5. Oliver Siimon 8a IT mäng
  6. Kevin Randam 8b 8b IT harjumused
  7. Joonas Annok 8c Roboti valmistamine
  8. Kaur Koppel 8c Arvuti tänapäeva noore elus
  9. Zino Sadam 8c Roboti valmistamine

8.klassi loodusainete valdkonna loovtööde kaitsmise komisjoni 2. istung.. 

.. algab teisipäeva 14. mail kell 14.00 ruumis 229 (füüsikaklass).

Kaitsmisele tulevad järgmised tööd.

  1. Martin Kuusk (8b) „Ohustatumad loomad Eestis“
  2. Helina Maria Heinla (8d) „Müra“.
  3. Ragnar Kolomets (8d) „Valik füüsika õpikodadest 2012/2013 õppeaastal“
  4. Kristofer Kõss (8d) „Valik füüsika õpikodadest 2012/2013 õppeaastal“
  5. Taago Timmas (8d) „Valik füüsika õpikodadest 2012/2013 õppeaastal“
  6. Markus Toom (8d) „Füüsika õpikodade valik 2012/2013 õppeaastal“