Hoolekogu

1. Jaanus Ikla, vanemate esindaja jaanusikla@gmail.com
2. Agda Grahv, vanemate esindaja agda.grahv@ut.ee
3. Tatjana Kartsev, vanemate esindaja tatjanakartsev@hot.ee
4. Mariann Mitt, vilistlaste esindaja mariann.mitt@paalalinna.ee
5. Tarmo Riisenberg, vilistlaste esindaja- hoolekogu esimees tarmo@auto24.ee
6. Mihkel Servinski, vilistlaste esindaja Mihkel.Servinski@stat.ee
7. Kaia Pihlak, õppenõukogu esindaja kaia.pihlak@vjk.vil.ee
8. Kersti Soopa, õppenõukogu esindaja kersti.soopa@vjk.vil.ee
9. Karol Lota Kinsi, õpilasesinduse esindaja karollota.kinsi@outlook.com
10 Kätly Soorm, volikogu esindaja katly.soorm@gmail.com
11. Sirli Tallo, volikogu esindaja sirli.tallo@mnt.ee

 

Koosolekute protokollid