Projektid

“Viljandi Jakobsoni Kooli õpilaste õppekäigud loodusesse”

Projekti toetab Keskkonna Investeeringute Keskus ja selle raames osalevad kõik 1.-9. klassid 2017/18. õppeaastal loodusprogrammides Viljandimaal ja selle lähiümbruses.

(Loodusprogramme viivad läbi MTÜ Lilli Looduskeskus,  Tipu Looduskool, Võrtsjärve Õppekeskus, FIE Pille Udam, Viljandimaa Keskkonnaamet, Anne Maala FIE).

Eelmisel aastal toetas Keskkonna Investeeringute Keskus samuti meie projekti. Siis kandis projekt pealkirja “Jakobsoni kooli õpilaste osalemine loodusprogrammides”.

Seotud kujutis

Kiusamisest vabaks kool

Alates 2013/ 14 aastast on meie kool liitunud Lastekaite Liidu programmiga “Kiusamisest vaba lasteaed ja kool” (vaata lähemalt). Programm on mõeldud sõbraliku ja kaaslasi toetava ja tunnustava õhkkonna kujundamiseks ning rakendab ühtset metoodikat (vaata lähemalt: http://www.kiusamisestvabaks.ee/). “Kiusamisest vabaks!” koduleheküljelt leiab metoodikaga seotud infot eesti ja vene keeles nii lastega töötav spetsialist, lapsevanem kui laps ise.

 

VeniVidiVici Õpilasvahetuse programm

Meie kool on ühinenud VeniVidiVici Õpilasvahetuse programmiga, mis korraldab Eestisisest õpilasvahetust 7.-9. ja 10.-12. klassi õpilastele kestvusega üks või kaks nädalat. Eesmärgiks on elavdada ning rikastada õpilaste koolielu ning suurendada nende kogemustepagasit.

Loe lähemalt:

VeniVidiVici õpilasvahetuse kodulehekülg

Vaata lähemalt:

VVV programmi promovideo