Küberkiusu vastaste tantsuvideote konkurss

Kutsume osa võtma küberkiusu vastasest tantsuvideote konkursist, mille inspireerivamatele etteastetele on Telia Eesti välja pannud auhindu kuni 2000 € väärtuses. Tantsuvideoid saab esitada kuni 17. juunini. Kutsume konkursil osalema kõiki huvilisi sõltumata vanusest ja varasemast tantsukogemusest.

Tantsuvideo sisu peaks olema seotud julguse, kiusamise vastasuse, positiivse ellusuhtumise või muu sellega haakuva sobiliku teemaga ning sisaldama visuaalselt väljendatud märksõna #suurimjulgus. Video pikkus on 20 sekundit kuni 2 minutit. Osalemiseks tuleb hiljemalt 17. juunil edastada tantsuvideo fail mp4 formaadis või Youtube’i lingina aadressile suurimjulgus@telia.ee.

Konkursil on lubatud kõik erinevad tantsustiilid. Üksik osaleja või samas koosseisus grupp võib esitada maksimaalselt kuni 3 erinevat konkursivideot. Konkursivideo esitamisel palume märkida esitaja või kollektiivi esindaja nime, e-posti ja kontakttelefoni ning nimeliselt kõik osalejad koos vanusega. Konkursil osalemisega annab konkursivideo esitaja ka nõusoleku konkursivideo avaldamiseks ja ülalhoidmiseks selleks eraldi loodud Youtube’i kanalis, millele pääseb ligi lehe www.suurimjulgus.ee ja Telia sotsiaalmeedia kanalite vahendusel.

  • Võistlusvideo palume esitada e-posti aadressile suurimjulgus@telia.ee hiljemalt 17.06.2018 kell 23.59.
  • Konkursi inspireerivamaid töid premeerib Telia valikuga auhindadest väärtuses kuni 2000 €, milleks on erinevad seadmed: akupangad, kõlarid, kõrvaklapid ning Suurima Julguse T-särgid ja kotid.
  • Valiku auhinnasaajatest teeb žürii, kuhu kuuluvad Telia ja partnerite esindajad ning Suurima Julguse kampaanias osalevad avaliku elu tegelased.
  • Konkursi auhindade võitjad kuulutatakse välja veebilehel www.suurimjulgus.ee ja Telia Facebooki lehel hiljemalt 2. juulil 2018.
  • Auhindade kättetoimetamiseks võetakse võitjatega ühendust koos videoga edastatud kontaktidel.

Konkursi tingimused ning Videoüleskutse.

Elo Võrk
Toetustegevuste juht
Telia Eesti AS
Tel: 522 6101
E-post: Elo.Vork@telia.ee