Meie tegemised aprillis

35. Hubert Pärnakivi jooks, kodutütarde võistlusmatk “Väle jänes”, kolme kooli moe-show, 3.c õppekäik päästeametisse

35. Hubert Pärnakivi jooks

Hubert Pärnakivile pühendatud jooks sai alguse 1982. aasta sügisest kui Viljandi Valuoja Põhikooli direktor Toivo Luik selle algatas. Alates 2014 aasta kevadest korraldab jooksu Viljandi Jakobsoni Kool ja sel aastal toimus see viiendat korda Jakobsoni Kooli kehalise kasvatuse õpetajate toimetamisel. Sel aastal kostitas ilm jooksjaid kenasti ja pakkus päikeselist sooja ilma. Kindlasti aitas hea ilm kaasa ka uue rajarekordi sünnile. Aaron Kais Viljandi Täiskasvanute gümnaasiumist läbis 2,8km raja ajaga 9.18,9. Lisaks Aaroni rekordile läbis 1.-5. klasside arvestuses rekordilise ajaga 12.56,1 Mia Lii Kaigas Oja koolist. Meie kooli jooksjad olid väga tublid ja saavutasid koolidevahelise konkurentsis esikoha. Medalikohtadele jõudsid: Ott Orav (1.); Brit Martin (3.); Kert Piirak (2.); Raul Viitmaa (2.); Robin Joost (3.)

Kodutütarde võistlusmatk “Väle jänes”

7. aprillil toimus Valgas üle-eestiline kodutütarde võistlusmatk “Väle jänes”.  Meie kooli kodutütred osalesid nooremas vanusegrupis, kus konkurentideks 20 võistkonda. Võistlusmatka raames tuli nelja tunni jooksul läbida võimalikult palju punkte ja sooritada ülesandeid. Punkte viisid  läbi päästeamet, punane rist, kaitseliit, maanteeamet, keskkonnaamet ja teised organisatsioonid.  Meie kooli võistkond saavutas II koha! Võistkonda kuulusid: Kaisa Rei, Käthriin Suurhallik, Helerin Mets ja Marta-Liisa Kivikas.

Palju õnne!

Kolme kooli moe-show

5. aprillil toimus Sakala Keskuses 6. korda kolme kooli moe-show. Osalejateks Jakobsoni, Kesklinna ja Paalalinna kooli 3.-9. klassi õpilased. Selle aasta teema oli  “Eesti moodi”.  Konkursist võttis osa 14 õpilaste kollektsiooni. Vaheesinejateks olid Face tantsijad ja kolme kooli õpetajad oma kollektsioonidega. Meie kooli esindasid 5 klassi, kes kõik said ka žürii poolt ära märgitud: