Viljandi Jakobsoni KoolTunniplaan 2018/2019 Untis 2018
Viljandi7.1.2019 8:51

6c   6c klass
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
1 8:00
8:45
Matemaatika.
Visnap; Maila 234
Vilberg; Tiina 329
Roosileht; Kea 326
Pent; Aivi 330
Matemaatika.
Visnap; Maila 229
Vilberg; Tiina 329
Roosileht; Kea 326
Pent; Aivi 330
Matemaatika.
Visnap; Maila 234
Vilberg; Tiina 329
Roosileht; Kea 326
Pent; Aivi 330
Matemaatika.
Visnap; Maila 229
Vilberg; Tiina 329
Roosileht; Kea 326
Pent; Aivi 330
Matemaatika.
Visnap; Maila 229
Vilberg; Tiina 329
Roosileht; Kea 326
Pent; Aivi 330
2 8:55
9:40
Ühiskonnaõpetus
Mürk; Tiiu 170
Loodusõpetus
Usin; Age 217
B-vene keel.
Libe; Eve 250
Siil; Katrin 308
Rakuta; Irina 254
Maidessoo; Pille 419
Orgusaar; Reet 248
Ajalugu
Purgats; Maiga 253
A-inglise keel.
Potter; Kristi 415
Upan; Anne 413
Libe; Eve 250
Orgusaar; Reet 248
Maasen; Marje 416
3 9:50
10:35
Kirjandus
Ilves; Eini 246
Ajalugu
Purgats; Maiga 253
Loodusõpetus
Usin; Age 217
B-vene keel.
Libe; Eve 250
Siil; Katrin 308
Rakuta; Irina 254
Maidessoo; Pille 419
Orgusaar; Reet 248
Eesti keel.
Ilves; Eini 246
Mett; Urve 335
Leets; Reet 252
Pihlak; Kaia 244
4 10:55
11:40
Kunstiõpetus
Tago; Piret 310
Muusikaõpetus
Soopa; Kersti 304
Eesti keel.
Ilves; Eini 246
Mett; Urve 335
Leets; Reet 252
Pihlak; Kaia 244
Eesti keel.
Ilves; Eini 246
Mett; Urve 335
Leets; Reet 252
Pihlak; Kaia 244
B-vene keel.
Libe; Eve 250
Siil; Katrin 308
Rakuta; Irina 254
Maidessoo; Pille 419
Orgusaar; Reet 248
5 12:00
12:45
Loodusõpetus
Usin; Age 217
Kirjandus
Ilves; Eini 246
Tööõpetus.
Alesma; Jaak 152
Kehaline kasvatus.
Hendrikson; Pille v2
Kehaline kasvatus.
Kuusik; Ants v3
Tööõpetus.
Ütt; Merle 145
A-inglise keel.
Potter; Kristi 415
Upan; Anne 413
Libe; Eve 250
Orgusaar; Reet 248
Maasen; Marje 416
Tööõpetus.
Alesma; Jaak 152
Kehaline kasvatus.
Hendrikson; Pille v2
Kehaline kasvatus.
Kuusik; Ants v3
Tööõpetus.
Ütt; Merle 145
6 13:05
13:50
A-inglise keel.
Potter; Kristi 415
Upan; Anne 413
Libe; Eve 250
Orgusaar; Reet 248
Maasen; Marje 416
Klassijuhatamine
Potter; Kristi 415
Inimeseõpetus
Hommik; Katrin 306
7 14:00
14:45
Lõiming.
Lõuna; Kaja 410
Maasen; Marje 416
Ütt; Merle 146
Alesma; Jaak 152
Potter; Kristi 415
Lastekoor.
Vastisson, Kristi 210
Soopa; Kersti 202
8 14:50
15:35
Untis 2018         Eelmine tunniplaanKanna indeks üleJärgmine tunniplaan         Untis Tunniplaani tarkvara