Viljandi Jakobsoni KoolTunniplaan 2018/2019 Untis 2018
Viljandi26.3.2019 8:11

5c   5c klass
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
1 8:00
8:45
Eesti keel.
Pihlak; Kaia 244
Leets; Reet 252
Mett; Urve 335
Ilves; Eini 246
Eesti keel.
Pihlak; Kaia 244
Leets; Reet 252
Mett; Urve 335
Ilves; Eini 246
Kehaline kasvatus.
Kuusik; Kadri v4
Kuusik; Ants v3
Hommik; Aivar v1
Klassijuhatamine
Pihlak; Kaia 244
A-inglise keel.
Upan; Anne 413
Potter; Kristi 415
Maasen; Marje 416
Audova; Enna 417
Orgusaar; Reet 248
2 8:55
9:40
Kehaline kasvatus.
Kuusik; Kadri v4
Kuusik; Ants v3
Hommik; Aivar v1
Inimeseõpetus
Hommik; Katrin 306
Ajalugu
Aasa; Maret 306
A-inglise keel.
Upan; Anne 413
Potter; Kristi 415
Maasen; Marje 416
Audova; Enna 417
Orgusaar; Reet 248
Kunstiõpetus
Tago; Piret 310
3 9:50
10:35
B-saksa keel.
Orgusaar; Reet 248
Siil; Katrin 308
Kirjandus
Pihlak; Kaia 244
Eesti keel.
Pihlak; Kaia 244
Leets; Reet 252
Mett; Urve 335
Ilves; Eini 246
Tööõpetus.
Alesma; Jaak 152
Ütt; Merle 145
4 10:55
11:40
Muusikaõpetus
Soopa; Kersti 304
A-inglise keel.
Upan; Anne 413
Potter; Kristi 415
Maasen; Marje 416
Audova; Enna 417
Orgusaar; Reet 248
Loodusõpetus
Mürk; Tiiu 170
Matemaatika.
Roosileht; Kea 326
Pent; Aivi 329
Kilk; Anne 247
Vilberg; Tiina 330
5 12:00
12:45
Kirjandus
Pihlak; Kaia 244
Matemaatika.
Roosileht; Kea 326
Pent; Aivi 329
Kilk; Anne 247
Vilberg; Tiina 330
Matemaatika.
Roosileht; Kea 326
Pent; Aivi 329
Kilk; Anne 247
Vilberg; Tiina 330
Loodusõpetus
Mürk; Tiiu 170
Matemaatika.
Roosileht; Kea 326
Pent; Aivi 329
Kilk; Anne 247
Vilberg; Tiina 330
6 13:05
13:50
Matemaatika.
Roosileht; Kea 326
Pent; Aivi 329
Kilk; Anne 247
Vilberg; Tiina 330
Poistekoor.
Vastisson, Kristi 202
Soopa; Kersti 304
B-saksa keel.
Orgusaar; Reet 248
Siil; Katrin 308
Ettevõtlikkus.
Pärna; Moonika 244
Ettevõtlikkus.
Roosileht; Kea 326
7 14:00
14:45
Lastekoor.
Vastisson, Kristi 210
Soopa; Kersti 202
8 14:50
15:35
Untis 2018         Eelmine tunniplaanKanna indeks üleJärgmine tunniplaan         Untis Tunniplaani tarkvara