Koolielu

Tunnustamine



Kiidame õpetajat

2019/2020 õppeaastal:

  • Viljandi linna aasta õpetaja nominent – Marje Maasen
  • Õpilaste lemmikõpetaja – Heli Rahnu
  • Parim kolleeg – Maila Visnap

2018/2019 õppeaastal:

  • Õpilaste lemmikõpetaja – Maila Visnap
  • Parim kolleeg – Moonika Pärna

2017/2018 õppeaastal:

  • Õpilaste lemmikõpetaja – Kadri Pulk
  • Parim kolleeg – Geit Mändmets

2016/2017 õppeaastal:

  • Õpilaste lemmikõpetaja – Maila Visnap
  • Parim kolleeg – Virve Kikas

2015/2016 õppeaastal:

  • Viljandi linna aasta õpetaja – Kaja Lõuna
  • Õpilaste lemmikõpetaja – Agnes Ümarik

2014/2015 õppeaastal:

  • Viljandi linna aasta õpetaja – Maila Visnap
  • Õpilaste lemmikõpetaja – Kaia Pihlak

2013/2014 õppeaastal:

  • Õpilaste lemmikõpetaja – Agnes Ümarik

2012/2013 õppeaastal:

  • Õpilaste lemmikõpetaja – Maiga Purgats

 

Tänuüritus "VJK tunnustab ja tänab"

 

Parimad ainetundjad

2019/2020 õppeaastal:

  • Aasta õpilane – Emma Kruusmäe

2018/2019 õppeaastal:

  • Aasta õpilane – Kaur Kivilaan
  • Parim matemaatikas (5.-9. kl) – Riin Põder
  • Parim loodusainetes – Emma Kruusmäe
  • Parim humanitaarainetes – Emma Kruusmäe
  • Parim naissportlane – Karoliine Käsper
  • Parim meessportlane – Kevin Hunt

2017/2018 õppeaastal:

  • Aasta õpilane –
  • Parim naissportlane – Karol Lota Kinsi
  • Parim meessportlane – Rome Nurmekivi

2016/2017 õppeaastal:

  • Aasta õpilane – Hedi-Riin Kivikas
  • Parim matemaatikas (5.-9. kl) – Bert Siimon
  • Parim loodusainetes – Bert Siimon
  • Parim naissportlane – Johanna Mõtsar
  • Parim meessportlane – Joel Uustal

2015/2016 õppeaastal:

  • Aasta õpilane – Joonas Toom
  • Parim matemaatikas (5.-9. kl) – Bert Siimon
  • Parim naissportlane – Rebeca Lotta Aasmäe
  • Parim meessportlane – Kevin Mattias Klasman

2014/2015 õppeaastal:

  • Aasta õpilane – Jakob Univer
  • Parim matemaatikas (5.-9. kl) – Jakob Univer
  • Parim humanitaarainetes – Helena-Harriet Tamm
  • Parim naissportlane – Teesi Tuul
  • Parim meessportlane – Jakob Univer

2013/2014 õppeaastal:

  • Aasta õpilane, ümber nimetatud „Aasta tegu“ – balletistuudio
  • Parim naissportlane – Kati-Kristella Kivisild
  • Parim meessportlane – Ott Martens

2012/2013 õppeaastal:

  • Aasta õpilane –
  • Parim naissportlane – Erli Mat
  • Parim meessportlane – Roger Teor

 

Parimad lõpetajad alates 2013

2019

  • Lisette Ant

2018

  • Paul Aleksander Pai
  • Lausa-Liisa Sell

2017

  • Hedi-Riin Kivikas
  • Liisa-Maria Komissarov

2016

  • Andre Anijärv
  • Janne Jegorkina
  • Liisa Kirs
  • Karolin Kivilaan
  • Saskia Lilli Lehtsalu

2015

  • Carmen Karma
  • Hannabel Kruusmäe
  • Anett Larm
  • Anett Peitag
  • Jakob Univer

2014

  • Lisanne Nääb
  • Brenda Tarn
  • Gerda Ustimenko

2013

  • Aksel Allas
  • Iris Asuküla
  • Jörgen Jürine
  • Erli Mat
  • Martin Ruut
  • Eva-Liisa Vaarik

 

Varasemad medaliga lõpetajad on meie üle-eelmisel kodulehel: www.vjk.vil.ee/crjg/indexf562.html?a=2&b=11
 

Kiidame õpetajat

2019/2020 õppeaastal:

  • Viljandi linna aasta õpetaja nominent – Marje Maasen
  • Õpilaste lemmikõpetaja – Heli Rahnu
  • Parim kolleeg – Maila Visnap

2018/2019 õppeaastal:

  • Õpilaste lemmikõpetaja – Maila Visnap
  • Parim kolleeg – Moonika Pärna

2017/2018 õppeaastal:

  • Õpilaste lemmikõpetaja – Kadri Pulk
  • Parim kolleeg – Geit Mändmets

2016/2017 õppeaastal:

  • Õpilaste lemmikõpetaja – Maila Visnap
  • Parim kolleeg – Virve Kikas

2015/2016 õppeaastal:

  • Viljandi linna aasta õpetaja – Kaja Lõuna
  • Õpilaste lemmikõpetaja – Agnes Ümarik

2014/2015 õppeaastal:

  • Viljandi linna aasta õpetaja – Maila Visnap
  • Õpilaste lemmikõpetaja – Kaia Pihlak

2013/2014 õppeaastal:

  • Õpilaste lemmikõpetaja – Agnes Ümarik

2012/2013 õppeaastal:

  • Õpilaste lemmikõpetaja – Maiga Purgats

 

Tänuüritus "VJK tunnustab ja tänab"

 

Parimad ainetundjad

2019/2020 õppeaastal:

  • Aasta õpilane – Emma Kruusmäe

2018/2019 õppeaastal:

  • Aasta õpilane – Kaur Kivilaan
  • Parim matemaatikas (5.-9. kl) – Riin Põder
  • Parim loodusainetes – Emma Kruusmäe
  • Parim humanitaarainetes – Emma Kruusmäe
  • Parim naissportlane – Karoliine Käsper
  • Parim meessportlane – Kevin Hunt

2017/2018 õppeaastal:

  • Aasta õpilane –
  • Parim naissportlane – Karol Lota Kinsi
  • Parim meessportlane – Rome Nurmekivi

2016/2017 õppeaastal:

  • Aasta õpilane – Hedi-Riin Kivikas
  • Parim matemaatikas (5.-9. kl) – Bert Siimon
  • Parim loodusainetes – Bert Siimon
  • Parim naissportlane – Johanna Mõtsar
  • Parim meessportlane – Joel Uustal

2015/2016 õppeaastal:

  • Aasta õpilane – Joonas Toom
  • Parim matemaatikas (5.-9. kl) – Bert Siimon
  • Parim naissportlane – Rebeca Lotta Aasmäe
  • Parim meessportlane – Kevin Mattias Klasman

2014/2015 õppeaastal:

  • Aasta õpilane – Jakob Univer
  • Parim matemaatikas (5.-9. kl) – Jakob Univer
  • Parim humanitaarainetes – Helena-Harriet Tamm
  • Parim naissportlane – Teesi Tuul
  • Parim meessportlane – Jakob Univer

2013/2014 õppeaastal:

  • Aasta õpilane, ümber nimetatud „Aasta tegu“ – balletistuudio
  • Parim naissportlane – Kati-Kristella Kivisild
  • Parim meessportlane – Ott Martens

2012/2013 õppeaastal:

  • Aasta õpilane –
  • Parim naissportlane – Erli Mat
  • Parim meessportlane – Roger Teor

 

Parimad lõpetajad alates 2013

2019

  • Lisette Ant

2018

  • Paul Aleksander Pai
  • Lausa-Liisa Sell

2017

  • Hedi-Riin Kivikas
  • Liisa-Maria Komissarov

2016

  • Andre Anijärv
  • Janne Jegorkina
  • Liisa Kirs
  • Karolin Kivilaan
  • Saskia Lilli Lehtsalu

2015

  • Carmen Karma
  • Hannabel Kruusmäe
  • Anett Larm
  • Anett Peitag
  • Jakob Univer

2014

  • Lisanne Nääb
  • Brenda Tarn
  • Gerda Ustimenko

2013

  • Aksel Allas
  • Iris Asuküla
  • Jörgen Jürine
  • Erli Mat
  • Martin Ruut
  • Eva-Liisa Vaarik

 

Varasemad medaliga lõpetajad on meie üle-eelmisel kodulehel: www.vjk.vil.ee/crjg/indexf562.html?a=2&b=11