Viljandi Jakobsoni KoolTunniplaan 2019/2020 Untis 2019
Viljandi16.9.2019 13:02

6b   6b klass
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
1 8:00

8:45
Kirjandus
Ilves; Eini 246
Eesti keel.
Ilves; Eini 246
Vaks; Koidu 247
Leets; Reet 252
Pihlak; Kaia 244
Inimeseõpetus
Hommik; Katrin 306
Loodusõpetus
Kasemaa; Krista 254
Loodusõpetus
Kasemaa; Krista 254
2 8:55

9:40
Matemaatika.
Loodus; Eva 414
Vilberg; Tiina 412
Roosileht; Kea 419
Pent; Aivi 418
Matemaatika.
Loodus; Eva 414
Vilberg; Tiina 412
Roosileht; Kea 419
Pent; Aivi 418
Eesti keel.
Ilves; Eini 246
Vaks; Koidu 247
Leets; Reet 252
Pihlak; Kaia 244
Ühiskonnaõpetus
Rahnu; Heli 165
Kirjandus
Ilves; Eini 246
3 9:50

10:35
Tööõpetus.
Alesma; Jaak 152
Ütt; Merle 145
Muusikaõpetus
Soopa; Kersti 304
Matemaatika.
Loodus; Eva 414
Vilberg; Tiina 412
Roosileht; Kea 419
Pent; Aivi 418
Matemaatika.
Loodus; Eva 414
Vilberg; Tiina 412
Roosileht; Kea 419
Pent; Aivi 418
B-vene keel.
Libe; Eve 250
Siil; Katrin 308
Verrev; Irina 248
Merelaine; Maia 402
4 10:55

11:40
Kehaline kasvatus.
Kuusik; Kadri v4
Kuusik; Ants v3
Ajalugu
Rahnu; Heli 165
Kunstiõpetus
Tago; Piret 310
Matemaatika.
Loodus; Eva 414
Vilberg; Tiina 412
Roosileht; Kea 419
Pent; Aivi 418
5 12:10

12:55
B-vene keel.
Libe; Eve 250
Siil; Katrin 308
Verrev; Irina 248
Merelaine; Maia 402
A-inglise keel.
Potter; Kristi 415
Tiido; Terje 417
Audova; Enna 413
Merelaine; Maia 402
Maasen; Marje 416
B-vene keel.
Libe; Eve 250
Siil; Katrin 308
Verrev; Irina 248
Merelaine; Maia 402
Eesti keel.
Ilves; Eini 246
Vaks; Koidu 247
Leets; Reet 252
Pihlak; Kaia 244
Ajalugu
Rahnu; Heli 165
6 13:10

13:55
A-inglise keel.
Potter; Kristi 415
Tiido; Terje 417
Audova; Enna 413
Merelaine; Maia 402
Maasen; Marje 416
Loodusõpetus
Kasemaa; Krista 254
Kehaline kasvatus.
Kuusik; Kadri v4
Kuusik; Ants v3
A-inglise keel.
Potter; Kristi 415
Tiido; Terje 417
Audova; Enna 413
Merelaine; Maia 402
Maasen; Marje 416
7 14:05

14:50
Valikkursus.
Lõuna; Kaja 410
Potter; Kristi 416
Ütt; Merle 145
Alesma; Jaak 152
Kase; Mari 234
Pent; Aivi 418
Lastekoor.
Vastisson, Kristi 210
Soopa; Kersti 202
Klassijuhatamine
Verrev; Irina 248
8 14:55

15:40
Ballett.
Hommik; Katrin 202
Ballett.
Hommik; Katrin 202
Untis 2019         Eelmine tunniplaanKanna indeks üleJärgmine tunniplaan         Untis Tunniplaani tarkvara