Koolielu

Hoolekogu


1. Jaanus Ikla, vanemate esindaja jaanusikla@gmail.com
2. Agda Grahv, vanemate esindaja agda.grahv@ut.ee
3. Marko Kiivikas, vanemate esindaja tehnokratt@gmail.com
4. Mariann Mitt, vilistlaste esindaja mariann.mitt@paalalinna.ee
5. Meelis Atonen, vilistlaste esindaja- hoolekogu esimees meelis@tavid.ee
6. Mihkel Servinski, vilistlaste esindaja Mihkel.Servinski@stat.ee
7. Rita Moor, õpetajate esindaja rita.moor@vjk.vil.ee
8. Maila Visnap, õpetajate esindaja maila.visnap@vjk.vil.ee
9. Liya Rogolevskaja, õpilasesinduse esindaja liya.rogolevskaya@vjk.vil.ee
10. Laura Nõmmeloo, õpilasesinduse esindaja laura.nommeloo@vjk.vil.ee
11. Sirli Tallo, volikogu esindaja sirli.tallo@mnt.ee
12. , volikogu esindaja  

Koosolekute protokollid

VJK hoolekogu 16.12.2020 hääletusprotokoll

VJK hoolekogu 20.11.2020 hääletusprotokoll

VJK hoolekogu 02.11.2020 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 28.09.2020 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 26.06.2020 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 01.06.2020 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 27.04.2020 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 30.03.2020 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 27.01.2020 koosoleku protokoll

VJK Hoolekogu 25.11.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 28.10.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 23.09.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 27.05.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 29.04.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 25.03.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 28.01.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 28.11.2018 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 29.10.2018 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 24.09.2018 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 07.05.2018 koosoleku protokoll

 

VJK hoolekogu 27.04.2020 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 30.03.2020 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 27.01.2020 koosoleku protokoll

VJK Hoolekogu 25.11.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 28.10.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 23.09.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 27.05.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 29.04.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 25.03.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 28.01.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 28.11.2018 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 29.10.2018 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 24.09.2018 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 07.05.2018 koosoleku protokoll

 

1. Jaanus Ikla, vanemate esindaja jaanusikla@gmail.com
2. Agda Grahv, vanemate esindaja agda.grahv@ut.ee
3. Marko Kiivikas, vanemate esindaja tehnokratt@gmail.com
4. Mariann Mitt, vilistlaste esindaja mariann.mitt@paalalinna.ee
5. Meelis Atonen, vilistlaste esindaja- hoolekogu esimees meelis@tavid.ee
6. Mihkel Servinski, vilistlaste esindaja Mihkel.Servinski@stat.ee
7. Rita Moor, õpetajate esindaja rita.moor@vjk.vil.ee
8. Maila Visnap, õpetajate esindaja maila.visnap@vjk.vil.ee
9. Liya Rogolevskaja, õpilasesinduse esindaja liya.rogolevskaya@vjk.vil.ee
10. Laura Nõmmeloo, õpilasesinduse esindaja laura.nommeloo@vjk.vil.ee
11. Sirli Tallo, volikogu esindaja sirli.tallo@mnt.ee
12. , volikogu esindaja