Koolielu

Huviringid 2020/21. õa


Jakobsoni koolis on käesoleval õppeaastal võimalik valida 26 ringi hulgast.
Vajutades huviringi nimetusele plaanis, avaneb konkreetse ringi kirjeldus.

Leia endale sobiv huviring!


 

Ring

Sihtgrupp

Toimumise aeg

Koht

Juhendaja

SPORT

1.

Üldarendav spordiring

2.-9. kl

T 15.00-16.30

K 16.00-17.30

N 15.00-16.30

Võimla/Viljandi staadion/Paala Viilhall

Aivar Hommik

2.

Pallimängud

1.-9. kl

N 13.55-15.25

Võimla

Kadri Kuusik

3.

Üldarendav/saalihoki

2.-9. kl

R 13.55-15.25

Võimla

Ants Kuusik

4.

Mõttespordiring

3.-9. kl

K 14.00-15.30

410

Aivar Hommik

5.

Ujumine (kõigile linna koolide õpilastele)

2.-4. kl

E 14.45-15.45

T 14.45-15.45

N 14.45-15.45

Ujula

Tanel Heli

6.

Ujumine (kõigile linna koolide õpilastele)

5.-9. kl

E 15.45-16.45

T 15.45-16.45

N 15.45-16.45

Ujula

Tanel Heli

MUUSIKA

7.

Lustikoor

1. kl

E 13.10-13.55

Aula

Kristi Vastisson

8.

Mudilaskoor Kirilinnud

2.-4. kl

N 13.10-13.55

Aula

Kristi Vastisson

9.

Poistekoor Mulgi-Jõmmid

2.-7. kl

T 13.10-13.55

Aula/210/304

Kristi Vastisson

10.

Lastekoor

5.-9. kl

K 14.05-14.50

304/210

Kersti Soopa

11.

9.c kl ansambel

9.c kl tüdrukud

Kokkuleppel

304

Kersti Soopa

12.

Solistid

1.-9. kl

E 14.00-14.25/kokkuleppel

304

Kersti Soopa

13.

Plokkflööt, väikekannel

4.-5. kl

R 13.10-13.55

210

Kristi Vastisson

14.

Ukulele ring

4.-8. kl

N 14.00-15.30 (üle nädala)

210

Henri Lohk

15.

Koolibänd

4.-9. kl

Kokkuleppel

Aula

Henri Lohk

TANTS

16.

Balletistuudio

1.-9. kl

Tunniplaani alusel

Aula/keldrisaal vm

Katrin Hommik, Marit Neering

17.

Hebe tants

1. kl

 

 

3.- 4. kl

 

 

T 10.10-10.55 (1.c)

K 10.10-10.55 (1.a)

R 10.10-10.55 (1.b)

Kokkuleppel

 

 

Aula/keldrisaal vm

Ave Alvre, Kertu Alvre

18.

Rahvatants

2. kl

6.-9. kl    

Kokkuleppel

Aula/keldrisaal vm

Ave Alvre, Kertu Alvre

LOODUS- JA TÄPPISTEADUSED

19.

Robootika ring (2 gruppi)

4.-9. kl

E 14.50-16.20 (1. grupp)

N 14.50-16.20 (2. grupp)

234

Kaja Lõuna

20.

Kosmosering

6.-9. kl

K 14.00-15.30

234

Laido Valdvee

21.

Teadusteater

5.-9. kl

E 14.55-16.25

229

Maila Visnap

KUNST

22.

Kunstiring

3.-4. kl

E 13.50-14.35

332

Tiina Grünberg

23.

Draamaring (3 gruppi) Alates oktoobrist

1.-9. kl

T 14.00-14.45 (1.-4. kl 1. grupp)

T 14.45-15.30 (1.-4. kl 2. grupp)

T 15.30-17.00 (5.-9. kl)

Aula, keldrisaal

Katre Kaseleht

MUU

24.

Meediaring

5.-9. kl

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Mari Kase

25.

Kodutütred

1.-9. kl

K 13.10-13.55 (1. grupp)

K 13.55-14.40 (2. grupp)

247

Moonika Pärna

26.

Uurin, loon ja seiklen

3.-4. kl

N 14.05-14.50

167

Koidu Vaks, Merlin Bohojavlenski

 

Ring

Sihtgrupp

Toimumise aeg

Koht

Juhendaja

SPORT

1.

Üldarendav spordiring

2.-9. kl

T 15.00-16.30

K 16.00-17.30

N 15.00-16.30

Võimla/Viljandi staadion/Paala Viilhall

Aivar Hommik

2.

Pallimängud

1.-9. kl

N 13.55-15.25

Võimla

Kadri Kuusik

3.

Üldarendav/saalihoki

2.-9. kl

R 13.55-15.25

Võimla

Ants Kuusik

4.

Mõttespordiring

3.-9. kl

K 14.00-15.30

410

Aivar Hommik

5.

Ujumine (kõigile linna koolide õpilastele)

2.-4. kl

E 14.45-15.45

T 14.45-15.45

N 14.45-15.45

Ujula

Tanel Heli

6.

Ujumine (kõigile linna koolide õpilastele)

5.-9. kl

E 15.45-16.45

T 15.45-16.45

N 15.45-16.45

Ujula

Tanel Heli

MUUSIKA

7.

Lustikoor

1. kl

E 13.10-13.55

Aula

Kristi Vastisson

8.

Mudilaskoor Kirilinnud

2.-4. kl

N 13.10-13.55

Aula

Kristi Vastisson

9.

Poistekoor Mulgi-Jõmmid

2.-7. kl

T 13.10-13.55

Aula/210/304

Kristi Vastisson

10.

Lastekoor

5.-9. kl

K 14.05-14.50

304/210

Kersti Soopa

11.

9.c kl ansambel

9.c kl tüdrukud

Kokkuleppel

304

Kersti Soopa

12.

Solistid

1.-9. kl

E 14.00-14.25/kokkuleppel

304

Kersti Soopa

13.

Plokkflööt, väikekannel

4.-5. kl

R 13.10-13.55

210

Kristi Vastisson

14.

Ukulele ring

4.-8. kl

N 14.00-15.30 (üle nädala)

210

Henri Lohk

15.

Koolibänd

4.-9. kl

Kokkuleppel

Aula

Henri Lohk

TANTS

16.

Balletistuudio

1.-9. kl

Tunniplaani alusel

Aula/keldrisaal vm

Katrin Hommik, Marit Neering

17.

Hebe tants

1. kl

 

 

3.- 4. kl

 

 

T 10.10-10.55 (1.c)

K 10.10-10.55 (1.a)

R 10.10-10.55 (1.b)

Kokkuleppel

 

 

Aula/keldrisaal vm

Ave Alvre, Kertu Alvre

18.

Rahvatants

2. kl

6.-9. kl    

Kokkuleppel

Aula/keldrisaal vm

Ave Alvre, Kertu Alvre

LOODUS- JA TÄPPISTEADUSED

19.

Robootika ring (2 gruppi)

4.-9. kl

E 14.50-16.20 (1. grupp)

N 14.50-16.20 (2. grupp)

234

Kaja Lõuna

20.

Kosmosering

6.-9. kl

K 14.00-15.30

234

Laido Valdvee

21.

Teadusteater

5.-9. kl

E 14.55-16.25

229

Maila Visnap

KUNST

22.

Kunstiring

3.-4. kl

E 13.50-14.35

332

Tiina Grünberg

23.

Draamaring (3 gruppi) Alates oktoobrist

1.-9. kl

T 14.00-14.45 (1.-4. kl 1. grupp)

T 14.45-15.30 (1.-4. kl 2. grupp)

T 15.30-17.00 (5.-9. kl)

Aula, keldrisaal

Katre Kaseleht

MUU

24.

Meediaring

5.-9. kl

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Mari Kase

25.

Kodutütred

1.-9. kl

K 13.10-13.55 (1. grupp)

K 13.55-14.40 (2. grupp)

247

Moonika Pärna

26.

Uurin, loon ja seiklen

3.-4. kl

N 14.05-14.50

167

Koidu Vaks, Merlin Bohojavlenski